آغاز فاز جدیدآبرسانی به روستاهای محروم شهرستان بهبهان

0 29

محمد طلا مظلومی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از آغاز فاز جدید آبرسانی به روستاهای محروم شهرستان بهبهان خبر داد و گفت: کمک رسانی و رفع مشکلات روستاهای محروم از الویت های اصلی اینجانب در حوزه انتخابیه می باشد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه آب یکی از مولفه های مهم زندگی است، رفع مشکل آبرسانی به روستاهای محروم از دغدغه های اصلی من بوده و برای رفع این مشکل از ظرفیت کلیه نهاد های خدمت رسان استفاده می شود.

مظلومی افزود: روستای های گنجیگان و شله زار یک و دو بخش زیدون  با توجه به بعد مسافتی که با شهرستان بهبهان دارند به دلیل نبود آب لوله کشی با مشکلات زیادی مواجه هستند.

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس یازدهم یادآور شد: با دعوت از مسئولان استانی برای بازدید و پیگیری صورت گرفته جهت تامین اعتبار پروژه آبرسانی به این روستاها با همکاری اداره کل امور عشایر، وزارت نفت و آبفا استان خوزستان در قالب دو فاز با طول ۲۷کیلومتر و فاز اول این پروژه با طول ۱۴ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۳۰میلیارد ریال آغاز شد.

وی افزود: فاز دوم پروژه آبرسانی دهستان دودانگه تامین اعتبار  شد و به زودی عملیات نصب لوله و اتصال به تصفیه خانه آب مارون صورت می گیرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: روستای های بخش تشان غربی با مشکل آب شرب پایدار مواجه هستند که با پیگیری های صورت گرفته با همکاری شرکت پالایش گاز بیدبلند به زودی این روستاها دارای آب شرب پایدار می شوند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.