رئیس جمهور آینده از همه ظرفیت های داخلی برای پیشبرد اهداف استفاده کند

0 25

قاسم ساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اهمیت مشارکت مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات ریاست جمهوری از اهمیت فراوانی برخوردار است؛ لذا از همه مردم تقاضا می کنیم همچون گذشته پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس افزود: کشور متعلق به مردم است؛ بنابراین برای تعیین سرنوشت خود می بایست حضور خود را در صندوق‌های رای به ثبت برسانند و کاندیدای اصلح را انتخاب کنند تا دیگر شاهد مشکلات فعلی نباشیم.

ساعدی تاکید کرد: قطعا؛ انتخاب اصلح راه برون رفت از مشکلات فعلی کشور خواهد بود؛ چرا که چنین شخصیتی با برنامه و اهل کار و فعالیت مداوم برای حل مشکلات مردم پا به عرصه نهاده است.

وی بیان کرد: رئیس جمهوری که با روحیه‌ای جهادی قوه مجریه را در دست بگیرد هیچگاه از خدمترسانی به مردم خسته نخواهد شد؛ ضمن اینکه همه ظرفیت های داخلی را هم برای پیشبرد اهداف انقلاب و کشور فعال خواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: در سالهای اخیر به دلیل ضعف دولت وضعیت اقتصادی و معشیتی مردم بغرنج شده و ملت از چنین وضعیتی نگران هستند؛ بنابراین دیگر نباید شاهد چنین وضعیتی باشیم؛ لذا همگی باید تلاش کنند کاندیدایی انتخاب شود که در جهت رفع مشکلات گام بردارد و البته نگاه به بیگانه نداشته باشد.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان تاکید کرد: به هر میزانی که مشارکت مردم در انتخابات بالا باشد، دشمنان قسم خورده انقلاب مایوس خواهند شد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.