ضرورت توسعه صنعت استان البرز با نگاه به بنگاه‌های اقتصادی/بروکراسی اداری؛ توسعه تولید در لکه‌های صنعتی استان البرز را متوقف کرد

0 15

به گزارش خبرگزاری خبرگزاری خانه ملت، علی حدادی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور وزیر صمت و استاندار البرز برگزار شد، گفت: آمایش سرزمینی در استان البرز نیازمند توجه است، این در حالی  است که صنایع استان البرز در دوران کرونا فعالیت‌های بسیار خوبی انجام دادند و در این شرایط نیازمند حمایت هستند.

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تامین مواد اولیه که در داخل تولید می‌شود برای صنعتگران مشکلاتی ایجاد کرده است، افزود: برای آنکه مشکلات و بروکراسی اداری مانع از فعالیت صنعتگران نشود باید دستورات لازم صادر شود.

وی با بیان اینکه در شهرک‌ها و لکه‌های صنعتی حفره خالی وجود دارد که باید لکه‌های صنعتی که سابقه بسیاری دارند مورد توجه قرار گیرند، ادامه داد: امروز شاهد هستیم که توسعه تولید در لکه‌های صنعتی به دلیل مشکلات اداری متوقف شده است.

حدادی با بیان اینکه صاحبان صنایع انگیزه بسیاری برای تولید دارند، ادامه داد: نگاه به صنعت استان البرز باید اقتصادمحور و با توجه به بنگاه‌های اقتصادی باشد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه بیش از ۳۵۰ پرونده واحد‌های صنعتی استان البرز در تهران بود که با دستور وزیر اقتصاد این پرونده‌ها به البرز منتقل می‌شود عنوان کرد: برای گسترش شهرک‌های صنعتی نیازمند دستور هستیم و این آمادگی وجود دارد که فعالیت‌های اقتصادی در نجم آباد و طالقان گسترش یابد.

 سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با بیان اینکه تثبیت اشتغال موضوع مهمی است که نیازمند کمک و رفع موانع تولید است، ادامه داد: تولید کارخانه سیمان در سطح ملی با حمایت و تامین برق برطرف خواهد شد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.