فردا یکشنبه وزیر بهداشت به سیستان و بلوچستان سفر می کند

0 13

عبدالناصر درخشان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شرایط ویژه استان از لحاظ زیر ساخت های بهداشتی و درمانی و تمرکز امکانات در انگشت شماری از شهرستان های به نسبت برخوردار کار مدافعان سلامت جهت مقابله با ویروس کرونا بسیار سختر از سایر نقاط کشور است.

نماینده مردم ایرانشهر، دلگان، بمپور، فنوج، سرباز، راسک و بخش های بنت، لاشار، آشار و آهوران در مجلس  افزود: طی تماس هایی که چند روز اخیر با وزیر بهداشت داشته ام از ایشان دعوت کردم با سفر به منطقه از نزدیک کمبودهای این حوزه را از نزدیک ببینند و با تعیین ضرب الاجل برای رفع آنها اقدام کنند.

وی اظهار کرد: فردا یکشنبه با جمعی از نمایندگان استان همراه با جناب دکتر نمکی به ترتیب از شهرستان های چابهار و ایرانشهر و زابل بازدید خواهیم داشت. مطالبه اول بنده ضمن تکریم مدافعین سلامت که در این روزها با تمام وجود در حال تلاش می باشند،تسریع در انجام واکسیناسیون گسترده سنین بالای ۱۸ سال است.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم خاطرنشان کرد: تا زمانی که فاصله مردم برخی شهرستان ها با نزدیکترین تخت بیمارستانی بیش از ۱۵۰ کیلومتر است نمی‌توانیم از خالی بودن تخت های بیمارستانی در ایرانشهر و زاهدان ابراز خرسندی کنیم./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.