امیدوارم انتصاب فرمانده نداجا نویدبخش استفاده دولت از ظرفیت نخبگان اهل سنت در پست‌های حساس باشد

0 14

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمال حسین‌پور نماینده مردم پیرانشهر و سردشت طی پیامی از انتصاب امیر شهرام ایرانی به فرماندهی نیروی دریایی ارتش از سوی مقام معظم رهبری تشکر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

رهبر معظم انقلاب، امام خامنه‌ای” دام ظله العالی”

سلام علیکم؛
انتصاب امیر شهرام‌ ایرانی به فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از سوی فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای خبر مسرت بخشی بود که جامعه اهل سنت ایران را خوشحال کرد.
بی شک معظم له با تصمیمات حکیمانه در شرایط سخت و دشوار، مستمر و مداوم در راستای تحقق آیه “یا أَیُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْناکُمْ مِنْ ذَکَرٍ وَ أُنْثی‏ وَ جَعَلْناکُمْ شُعُوباً وَ قَبائِلَ لِتَعارَفُوا إِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِنْدَ اللَّهِ أَتْقاکُمْ إِنَّ اللَّهَ عَلیمٌ خَبیرٌ” عمل فرموده‌اید.
اینجانب کمال حسین پور به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن آرزوی طول عمر با عزت و برکت از پروردگار متعال برای جناب‌عالی بخاطر این تصمیم بزرگ که برای نخستین بار در تاریخ جمهوری اسلامی ایران با حکم معظم له اتفاق افتاد نهایت تقدیر و تشکر را دارم. امیدوارم این تصمیم نوید بخش اهتمام جدّی دولت محترم نیز در استفاده از ظرفیت نیروی انسانی انقلابی و نخبگان اهل سنت در پست‌های مهم و حساس کشوری و لشکری باشد.

کمال حسین پور – نماینده مردم پیرانشهر و سردشت./

پایان پیام
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.