باید یکبار برای همیشه لکه ننگ محرومیت و مظلومیت از استان سیستان و بلوچستان زدوده شود

0 3

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالناصر درخشان نماینده مردم ایرانشهر، دلگان، بمپور، فنوج، سرباز، راسک و بخش های بنت، لاشار، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان با حضور وزیر کشور افزود: تا کی باید محرومیت و مظلومیت سیستان و بلوچستان را فریاد زد؟

این نماینده مجلس در دوره یازدهم خطاب به وزیر کشور یاد آور شد:  جایی که امروز ما نشستیم دانشگاه سیستان و بلوچستان جزو ۵ دانشگاه برتر کشور است. اما آیا از این دانشگاه تا الان چهره های علمی و فرهنگی در جایگاه و مسئولیت های ملی  استفاده شده است؟!

وی با اشاره به اینکه عمر مسئولیت ها گذراست و روزها به سرعت باد و برق می گذرد اظهار داشت: وقتی امروز در جمع نشسته بودم یاد دکتر امینی فرد نماینده فقید حوزه انتخابیه ایرانشهر افتادم که چند سال قبل در مراسم معارفه استاندار  سیستان و بلوچستان آقای موهبتی ایراد سخن داشتند اما امروز در میان ما نیستند و یادش و خاطره اش را گرامی می داریم. 

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس خطاب به مسؤلین خاطر نشان کرد: ما نمی دانیم که چقدر فرصت داریم و می طلبد برای فرصت طلایی خدمت به مردم ارزش قائل شویم. 

درخشان خطاب به استاندار جدید سیستان و بلوچستان گفت: آقای مدرس خیابانی در مدت کوتاهی که مسئولیت سرپرستی وزارت صمت را بر عهده داشتید و کلنگی که برای کارخانه بافت بلوچ که احیای آن مورد تأکید مقام معظم رهبری هست بر زمین زدید که هنوز نتیجه ای در بر نداشته است. 

وی از اشتغال و معیشت مردم استان به عنوان دو فاکتور مهم یاد کرد و از استاندار خواست برای بهبود دو شاخص یاد شده با توجه به ظرفیت های استان اهتمام جدی داشته باشد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ابراز امیدواری کرد با  کارنامه درخشانی  که آقای مدرس خیابانی در سطوح مختلف مدیریتی دا‌شته است بتواند تحولات مورد انتظار را در استان ایجاد نماید. 

وی از  مردم نجیب استان سیستان و بلوچستان به عنوان مردمانی کم ادعا اما برافراشته و استوار چون کوه یاد کرد و افزود : انتظار داریم صدای مردم سیستان و بلوچستان شنیده و هم تراز با سایر استان های کشور باشد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.