ضرورت رفع تنش آبی در استان مازندران/ فرودگاه محمودآباد باید توسعه یابد

0 1

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ولی الله فرزانه عصر امروز (پنجشنبه ۲۵ شهریورماه)  در مراسم یادواره شهدای سرخرود شهرستان محمودآباد گفت: حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در این یادواره با هدایت شهدا صورت گرفت که یکی از همرزمانشان در این جمع حاضر شده است.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس یازدهم تصریح کرد: با توجه به سابقه ام، مدیران کتابخانه ای و میدانی دیده ام، اما مدیری که هم کتابخانه ای و هم میدانی باشد، کم است و دکتر قالیباف از این دست مدیران است. روزی نمی شود که ایشان از فرهیختگان کشور برای امور استفاده نکند، به عنوان مثال با اقتصاددانان کشور و مجلس حداقل هفته ای یک بار نشست برگزار می کند.

وی ادامه داد: مردم استان مازندران خصوصاً نور و محمودآباد مطالبات زیادی دارند، اما باید اذعان کرد مسئله پسماند و زباله آسیب جدی برای استان است.

فرزانه بیان کرد: مسئولان می گویند ۳۰۰ شهر کشور دچار تنش آبی است، اما آیا باورپذیر است که مازندران به عنوان پرآب ترین منطقه کشور، آب نداشته باشد؟

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خواستار توجه مسئولان به جاده مواصلاتی حوزه های انتخابیه اش شد که برخی به آن جاده مرگ می گویند.

وی بیان کرد: فرودگاه محمودآباد نیز نیاز به توسعه دارد تا پروازهای بیشتری به آن صورت گیرد و به فرودگاه توریستی تبدیل شود. همچنین یک سه راهی در شهرستان وجود دارد که اگر باز شود پیشانی شهر دریا خواهد شد که این مهم یکی از مطالبات مردم است و تحقق آن نیازمند اعتبار کمی است./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.