بیمارستان آیت الله خوانساری اراک نماد مشارکت مردمی است

0 1

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی اکبر کریمی در آیین راه‌اندازی دستگاه شتاب‌دهنده بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک، گفت: این مرکز درمانی نماد مشارکت مردمی و خیرین حوزه سلامت است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: مرکز درمانی آیت الله خوانساری اراک پناهگاه بیماران و دردمندانی است که به بیماری سخت سرطان دچار می‌شوند، بیمارانی که از استان اراک و از سایر استان‌ها به آن مراجعه می‌کنند.

وی با اشاره به حجم کاری این مرکز درمانی، اضافه کرد: تجهیزات و اغلب دستگاه‌های پزشکی این مرکز درمانی کهنه و فرسوده شده بود که خوشبختانه با تلاش همگان بلاخره دستگاه‌ها به روز و کارآمد شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه یکی از دغدغه‌هایی که برای حوزه سلامت و این مرکز وجود داشت امروز با راه‌اندازی دستگاه شتاب‌دهنده حل شد، یادآور شد: تا پیش از این بیماران و مراجعان به این مرکز مجبور بودند، به سایر استان‌ها اعزام شوند یا به بخش خصوصی با هزینه های گزاف و بسیار مراجعه کنند.

دکتر کریمی با اشاره به اینکه متاسفانه در استان مرکزی و در حوزه سلامت کمبودهای زیادی مشاهده می‌شود که باید با همکاری و تلاش شبانه روزی آنها را مرتفع کرد، تصریح کرد:  تامین پزشک متخصص ثابت در این مرکز نیز یکی دیگر از مسائلی است که باید برای تقویت و ارتقاء سطح خدمات ارائه شده توسط این مرکز پیگیری و محقق شود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.