اشتغال‌زایی جوان تالشی برای ۱۰ نفر از راه دور

0 0
اشتغال‌زایی جوان تالشی برای ۱۰ نفر از راه دور

به گزارش خبرگزاری فارس از تالش، آرش پورمیرزایی جوان اهل تالش است که پس سال‌ها فعالیت در تهران و همچنین کشور ترکیه تصمیم می‌گیرد یک تولیدی پوشاک در شهر تالش راه‌اندازی کند.

او تاکنون موفق شده برای ۱۰ نفر از زنان سرپرست خانوار و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی اشتغال‌زایی کند و می‌گوید اگر مسؤولین از من حمایت کنند آمادگی ایجاد اشتغال برای ۳۰ نفر دیگر در فاز اول را دارد.

نکته جالب اینجاست که برای همکاری با این تولیدی نیازی به حضور در کارگاه نیست و افراد می‌توانند بخش زیادی از کارها را در منزل شخصی خود انجام دهند.

یکی از بانوانی که با همراهی دختر خود با آرش همکاری می‌کند می‌گوید خدا را شکر می‌کنیم، حتی به نان شب هم محتاج بودیم اما به لطف این تولیدی در منزل خودمان ماهانه درآمد خوبی داریم و چرخ زندگیمان می‌چرخد.

قطعا حمایت از چنین واحدهای تولیدی کوچک می‌تواند در کاهش بیکاری و آسیب‌های اجتماعی نقش مهمی داشته باشد، بنابرین انتظار می‌رود مسؤولین با شناسایی و حمایت از چنین مراکزی در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال در کشور نقش فعال‌تری داشته باشند.

به گزارش فارس، حوزه پوشاک یکی از بخش‌های پر سود و مهم اقتصادی می‌باشد که توجه و حمایت از این صنعت علاوه بر ایجاد اشتغال و کارآفرینی به رونق اقتصادی کشور نیز کمک شایانی می‌کند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.