افتتاح مرکز نوآوری پست، همزمان با پنج استان کشور در یزد

0 0
افتتاح مرکز نوآوری پست، همزمان با پنج استان کشور در یزد

محمدناصر قربان رضایی در این خصوص به خبرنگار فارس از یزد، اظهار کرد: این مرکز نوآوری با هدف شتابدهی به حوزه ارتباطات در شبکه خدماتی پست و همچنین اجرای طرح های مختلف پستی در استان و کشور افتتاح شده است.

وی افزود: این مرکز زیر نظر وزارت ارتباطات و پارک علم و فناوری کشور سیاستگذاری شده و قرار است در راستای تسریع در ارائه خدمات نوین پستی ارائه خدمت کند.

مدیرعامل مرکز نوآوری پست استان یزد گفت: پست هوشمند، لجستیک یکپارچه، سیستمهای پرداخت، حمل و نقل پاک و برقی، سکوی تجارت الکترونیک و استفاده از فناوری‌های حمل و نقل پیشرفته هوشمند از جمله ویژگی‌ها و ظرفیت‌های این مرکز در استان است.

قربان‌رضایی تصریح کرد: مرکز نوآوری پست تجارت الکترونیک استان یزد همزمان با استانهای اصفهان، گلستان، خراسان رضوی و تهران در کشور افتتاح و آغازبکار کره است.

وی خاطرنشان کرد: رفع مشکلات بسته بندی در حوزه پست، طراحی اپلیکیشن‌های پیگیری مرسولات پستی، طراحی تمبر دیجیتال از جمله اقدامات اولیه در دستور کار این مرکز است.

مدیرعامل مرکز نوآوری یزد در پایان با بیان این‌که در حال حاضر این مرکز فعالیت خود را در موزه پست و فیلاتلیک یزد آغاز کرده است، گفت: طی تفاهم نامه منعقد شده با پارک علم و فناوری آی سی تی کشور در حال برگزاری رویدادهای استارت‌آپی در سطح استان و کشور هستیم.

انتهای پیام/الف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.