فرانسه سایت‌های مستهجن را برای کودکان محدود نکرد!

0 0
فرانسه سایت‌های مستهجن را برای کودکان محدود نکرد!

به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، فرانسه با درخواست محدودسازی سایت‌های پورن و حاوی محتویات مستهجن از سوی دو انجمن کودک مخالفت کرد.

پاریس ، ۸ اکتبر (رویترز) – یک دادگاه فرانسوی روز جمعه با استناد به ویژگی های حقوقی، ادعای دو انجمن کودک را که هدف آنها محدود کردن دسترسی به برخی از بزرگترین وب سایت های پورنو در جهان بود، رد کرد.

این گروه ها با شکایت خود از شرکت های برتر مخابراتی فرانسه، امیدوار بودند دسترسی کودکان به ۹ سایت برتر پورن را مسدود یا محدود کنند.

اما به گفته نهاد مخابرات کشور فرانسه، قاضی با این ادعا که دادگاه نتوانسته استدلالهای وبسایت‌ها را بشنود، درخواست انجمن‌های کودکان را رد کرده است.

میشل کامبوت، مدیرعامل فدراسیون شرکت‌های مخابراتی فرانسه در این خصوص به خبرگزاری رویترز می‌گوید: «باید پذیرفت که مشکلاتی در این زمینه وجود دارد. انجمن‌های کودکان می‌توانند برای جلوگیری از دسترسی غیرقانونی به سایت‌ها به ناظر رسانه‌ای فرانسه مراجعه کنند و اپراتورها به آسانی با دستور قاضی این کار را انجام می‌دهند.»

ساموئل کامبلز از e-Enfance، یکی از انجمن های کودکان، می گوید: “این یک نبرد کاملاً از دست رفته نیست و ما راههای دیگر را برای محدودسازی سایت های پورن امتحان خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.