کردستان همچون یک کارگاه فعال فعالیت دارد

0 0
کردستان همچون یک کارگاه فعال فعالیت دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی در آئین تجلیل از پیمانکاران و مشاوران پروژه‌های عمرانی استان کردستان که عصر امروز در عمارت خسروآباد سنندج برگزار شد، اظهار کرد: طی خدمت ۱۳ ماهه در استان کردستان همیشه متوجه توسعه و فعالیت در استان کردستان بوده‌ام.

وی افزود: با وجود تمام مشکلات و تنگناهای مالی، استان کردستان در بخش‌های مختلف همچون کارگاه بزرگی هرلحظه در حال فعالیت بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: همه ما با یک کار تیمی باید در راستای توسعه استان تلاش کنیم چراکه ماحصل این فعالیت‌ها در آینده نه چندان دور نمایان خواهد شد.

وی اظهار داشت: خودباوری، محکم‌کاری و استحکام و قدردانی سه ویژگی بارزی است که همه باید در زندگی خود بکارگیریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی با بیان اینکه خودباوری بخش مهمی از زندگی هر انسانی است افزود: با وجود تمام تحریم‌های حاکم بر کشور اما ایران پیشرفت‌های زیادی کرده و با گذشته قابل قیاس نیست.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان  خاطر نشان کرد: اگر شرایط تحریم بر کشور حاکم نبود قطعا وضعیت توسعه و پیشرفت کشور خیلی بیشتر از وضعیت کنونی بود.

وی اظهار داشت: ترور دانشمندان کشور نشان از پیشرفت کشورمان ایرانی و زبونی دشمنان دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی به ویژگی استحکام و محکم کاری در پیمانکاران و مشاوران استان اشاره کرد و گفت: بر اساس حدیث پیامبر اکرم( ص) هرگاه فردی از شما کاری را انجام می‌دهد باید خوب انجام دهد.

وی با بیان اینکه هیچ کاری در عالم هستی خالی از نقص و‌کاستی نیست افزود: انسان باید همواره زبان تشکر داشته باشد و در هر حالی شکرگزار باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.