سخنان نفتالی بنت در سازمان ملل ترس سران اسرائیل از نفوذ ایران را نشان می‌‎دهد

0 0

احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ادعاهای نفتالی بنت در مجمع عمومی سازمان ملل تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران بر اساس آموزه‌های اسلام و حمایت از مردم مظلوم منطقه توانسته موفقیت‌های فراوانی را کسب کند و این موضوع باعث نگرانی و ترس سران صهیونیست شده است.

وی افزود: حکومتی که از طریق ظلم و آتش افروزی به حیات خود ادامه می‌دهد باید از قدرت گرفتن گروه‌های آزادی‌طلب و مستقل که قدرت خود را از مردم می‌گیرند، نگران باشد لذا ادعا های واهی برای فرار از انزوا مطرح می‌کند.

نماینده همدان در خصوص صحبت های بنت علیه جریانات مقاومت منطقه نظیر حزب الله و حماس تاکید کرد: این گروه‌ها هرگز برای ملت‌های دنیا خطری نداشته اند و برای آزادی و دفاع از تمامیت ارضی و آزادی سرزمین های خود تلاش کردند در حالی که صهیونیست ها با اشغال و  خونریزی و البته کشتار زنان و کودکان در طول حیات خود به عنوان بزرگترین حامی تروریست دولتی در دنیا شناخته شده هستند.

وی در بخش پایانی صحبت های خود وحدت کشورهای اسلامی و برادری ملت ها را مهمترین ابزار در مقابل صهیونیست ها دانست و تصریح کرد: رژیم صهیونیستی به دنبال ایجاد اختلاف در میان امت اسلام و رخنه در بین کشورهای اسلامی است و با طرح ادعا های واهی می خواهد این کشور های نسبت به یکدیگر بد بین شوند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.