پرونده‌های قضایی شوراهای اسلامی کشور با حضور رییس دیوان عدالت اداری بررسی می‌شود

0 0

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس روز یکشنبه(۲۵ مهرماه) به بررسی موضوعات حقوقی و پرونده های قضایی مرتبط با شوراهای اسلامی کشور و شهرداری ها با حضور رییس دیوان عدالت اداری می پردازد.

سپس اعضا لایحه یک فوریتی تمدید مهلت های مقرر در تبصره های یک و دو ماده دو قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی را با حضور کارشناسان بررسی می کنند و در ادامه کارگروه بررسی طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس شورای اسلامی با حضور نمایندگان پیشنهاد دهنده و کارشناسان تشکیل جلسه می دهد.

همچنین اعضای این کمیسیون در روز سه شنبه(۲۷ مهرماه) به ادامه بررسی طرح اصلاحی از مواد قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی می پردازند و سپس پیشنهاد کارگروه تقسیمات کشوری با موضوع ایجاد استان های جدید(سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس و اصفهان) بررسی می شود.

در ادامه نشست این روز، نمایندگان به ادامه بررسی و رای گیری برای تحقیق و تفحص از عملکرد شهرداری آبادان در حوزه های محتلف و سازمان های تابعه از سال ۹۰ تا کنون می پردازند.

در پایان نیز کارگروه بررسی طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس شورای اسلامی با حضور نمایندگان پیشنهاد دهنده و کارشناسان برگزار می شود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.