توزیع ۴۳۰ هزار بسته معیشتی در گلستان با حضور سردار سلیمانی+عکس

0 0
توزیع ۴۳۰  هزار بسته معیشتی در گلستان با حضور سردار سلیمانی+عکس

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان‌، سردار علی ملک‌شاهکویی صبح امروز در هجدمین مرحله رزمایش استانی نهضت کمک مومنانه و مراسم توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی سراسر استان گلستان در حسینیه عاشقان ثارالله شهرستان گرگان با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعین اظهار کرد: تاکنون ۴۳۰ هزار بسته معیشتی توسط مردم، خیرین، واقف هستیم و دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی در سطح استان گلستان توزیع شد.

وی از برگزاری هجدهمین رزمایش کمک‌‌های مومنانه در گلستان خبر داد و تصریح کرد: در هفته دفاع مقدس و ایام محرم و صفر توانستیم تعداد ۵۰ هزار بسته معیشتی را بین نیازمندان توزیع کنیم.

وی با اشاره به اینکه تعداد ۱۰ هزار بسته معیشتی به صورت نمادین در حسینیه عاشقان ثارالله شهرستان گرگان توزیع می‌شود‌؛ ابراز کرد: این بسته‌های معیشتی نیز در تمامی شهرستان‌های گلستان که به دلیل شیوع ویروس کرونا دچار آسیب شدند نیز توزیع می‌شود.

ملک‌شاهکویی با بیان اینکه به دنبال سلسله کمک‌های مومنانه در استان گلستان هستیم؛ ابراز کرد: خوشبختانه اکنون شاهد آن هستیم که کمک‌های مومنانه از قالب سازمان و دستگاه خارج شد و به صورت خانه به خانه و محله به محله صورت می‌گیرد که این امر یکی از بزرگترین دستاوردهای این رزمایش است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.