اگر به دنبال رشد و توسعه کشور هستیم باید رویکردمان گسترش علم باشد

0 0

علیرضا منادی سفیدان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به بازدید خود از منطقه ویژه اقتصادی سهلان و دیدار صمیمانه با سرمایه گذاران با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این منطقه، عنوان کرد: در این بازدید به رسیدگی مشکلات سرمایه گذاران این منطقه در زمینه‌های متعدد از قبیل مساعدت برای تسهیل سرمایه گذاری، افزایش میزان برق، آب آشامیدنی و افزایش ساعات و تسهیل تردد در این منطقه پرداخته شد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این بازدید تأکید شد که وحدت در کشور باید حفظ شود و در راه اعتلای تمدن اسلامی باید تلاشمان را بیشتر کنیم.

این نماینده مردم در مجلس اضافه کرد: تبریز از دیرباز پایتخت اقتصادی بوده و باید این عنوان به تبریز بازگردانده شود، ۵۰ درصد مس و طلای کشور در استان وجود دارد.

وی یادآور شد: رشد و توسعه کشور در علم است و اگر دنبال رشد و توسعه هستیم باید رویکردمان گسترش علم باشد امروز دنیا، دنیای علم هست.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با تقدیر از تلاشهای سرمایه گذاران در این زمان تحریم ظالمانه، گفت: امروز جنگ اقتصادی است باید مدیران اقتصادی بصیرت داشته باشند و برای صد ها سال آینده برنامه ریزی کنند.

همچنین منادی در پایان این جلسه از کارخانجات مستقر هم بازدید کرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.