آغاز عملیات اجرایی مدرسه شبانه روزی دشت آبخوان خاش

0 1

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ اسماعیل حسین زهی، نماینده مردم خاش، میرجاوه، بخش های نصرت آباد و کورین و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی در آیین کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی مدرسه شبانه روزی دشت آبخوان خاش حضور یافت.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص گفت: با پیگیری های صورت گرفته وبا مساعدت کانون وکلای رسمی دادگستری استان تهران این، فضای آموزشی ۶کلاسه و خوابگاه در فضای ۱۲۰۰ متر مربع زیربنا احداث خواهدشد.

وی ادامه داد: کلنگ زنی امروز در بحث آموزش حق ویکی ازمطالبات مهم وآینده ساز مردم دشت آبخوان بود.

حسین زهی افزود: باتوجه به بُعد مسافت روستاههای حوزه انتخابیه از مرکز کشور واستان متاسفانه امکانات عادلانه تقسیم نشدند و عمق محرومیت در حوزه انتخابیه بیشتر از استاندارد کشوری است.

نماینده مردم خاش، میرجاوه، بخش های نصرت آباد و کورین در مجلس بیان کرد: بنده بدون از هرگونه شعار عوام فریبانه وبا صداقت این مسئولیت را قبول کردم و نزدیکترین افرادم را بخاطر آرمانهایم و خدمت به مردم ازدست دادم.

وی در تقدیر ازحرکت جهادی کانون وکلای دادگستری استان تهران افزود: شما منادیان علم و آگاهی و سرمایه گذاران در عرصه علم ودانش جامعه هستید قدم امروزکانون ،فرصت ساز هست و با ساخت مدرسه، گام بزرگی را در خدمت به فرزندان محروم این خطه انجام دادید./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.