وقتی جهادی‌ها پای کار بازسازی یک روستا آمدند+ تصاویر

0 20
وقتی جهادی‌ها پای کار بازسازی یک روستا آمدند+ تصاویر

به گزارش خبرگزاری فارس از سرخه، باز هم سخن از جهاد است؛ جهادی که این روزها و در میان انبوه مشکلات بیش از پیش رخ می‌نماید و مانند آهن‌ربایی قوی جوانان را جذب گروه‌ها می‌کند.

جوانانی از همه اقشار که برای رضای خدا پا به عرصه خدمت نهاده و پاشنه کفششان را برای انجام کارهای طاقت‌فرسا بالا می‌کشند و پای در میدان می‌نهند.

اکبر رهایی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج صاحب‌الزمان (عج) روستای عبدالله‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: این پایگاه بسیج هم‌زمان با هفته دفاع مقدس سال جاری در این روستا افتتاح شد و تاکنون برنامه‌های زیادی را در جهت مرمت و بازسازی روستا در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: به همت گروه‌های جهادی این پایگاه، ۱۰ نفر از بسیجیان و با حضور و استقبال گسترده اهالی روستا در ابتدا جاده این روستا و مسجد مورد بازسازی قرار گرفت و اکنون حسینیه روستا در دست مرمت و ساخت و ساز است.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج صاحب‌الزمان (عج) روستای عبدالله‌آباد اضافه کرد: به همت بسیجیان و گروه‌های جهادی با یاری بسیج سازندگی نیروی مقاومت بسیج سپاه شهرستان سرخه، آشپزخانه حسینیه ابوالفضل العباس (ع) روستای عبدالله‌آباد در شهرستان سرخه  مرمت و بازسازی شد.

رهایی عنوان کرد: سرامیک، موزاییک، ماسه، سیمان، لوله آب و دیگر وسایل ساختمانی از مواردی بوده است که با یاری و مدد خیران خریداری و تاکنون بالغ‌بر ۱۵۰ میلیون ریال هزینه شد.

وی بیان کرد: تأمین هزینه‌های کارگر و بنا نیز در دستور کار قرار دارد که ان شاءالله با مدد بسیجیان و بانیان تأمین خواهد شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج صاحب‌الزمان (عج) روستای عبدالله‌آباد خاطرنشان کرد: این اردوی جهادی علاوه بر خدمت‌رسانی به روستا، رشد و ساختن روح جوانان مؤمن انقلابی را به دنبال دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.