کشف ۵۰۳ کیلوگرم مواد افیونی در درگیری پلیس با قاچاقچیان مسلح در خاش

0 7
کشف 503 کیلوگرم مواد افیونی در درگیری پلیس با قاچاقچیان مسلح در خاش

به گزرش خبرگزاری فارس از زاهدان، سردار احمد طاهری در جمع خبرنگاران در زاهدان اظهار کرد: در ادامه رصد اطلاعاتی فعالیت و تحرک قاچاقچیان مواد مخدر و اینکه اعضای یک باند قاچاق مسلح مواد مخدر قصد انتقال و جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی را از محورهای فرعی شهرستان “خاش” به سمت مرکز استان و سپس انتقال آن به عمق کشور را دارند، بلافاصله با هدایت فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان موضوع شناسایی و دستگیری اعضای این باند در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان خاش  قرار گرفت.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش پس از ساعتی کمین در مسیر تردد قاچاقچیان در محور “خاش – ایرانشهر” ۲ دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و یک دستگاه خودرو سمند را شناسایی که سرنشینان خودرو به محض مشاهده عوامل انتظامی متواری و اقدام به تیراندازی کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در این عملیات نفس گیر با مقابله به مثل، عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ کردند و این افراد با توجه به کوهستانی بودن منطقه درگیری با برجا گذاشتن خودروها متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری ۲ سوداگر مرگ در ادامه عملیات هوشمندانه تکاوران انتظامی،گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از خودروها و پاک سازی منطقه، مجموعا ۵۰۳ کیلو و ۷۳۰ گرم مواد افیونی شامل؛ ۴۷۳کیلو و ۹۳۰گرم تریاک، ۲۹ کیلو و ۸۰۰ گرم حشیش و مقادیری سلاح و مهمات جنگی کشف و ضبط کردند.

سردار طاهری با بیان اینکه تحقیقات برای دستگیری سایر اعضای این باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی ادامه دارد، عنوان کرد: امروز تکاوران انتظامی با اشراف اطلاعاتی پلیس در تمام نقاط استان، هیچ نقطه امنی برای اشرار، قاچاقچیان، سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت جامعه وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.