آغاز ساخت واحدهای مسکونی در منطقه زلزله زده گیشان غربی بندرعباس+عکس

0 3
آغاز ساخت واحدهای مسکونی در منطقه زلزله زده گیشان غربی بندرعباس+عکس

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مهدی دوستی امروز با همراهی معاون عمرانی استانداری، فرماندار بندرعباس و جمعی از مدیران اجرایی عازم بازدید از مناطق زلزله زده بخش فین بندرعباس شد.

وی با حضور در شهر فین، روستای رضوان، روستای سرزه و گیشان غربی، به صورت میدانی نحوه اسکان و ارائه خدمات به زلزله زدگان را مورد پایش و ارزیابی قرار داد.

 استاندار هرمزگان در حاشیه این بازدید با بیان اینکه به لطف خداوند و در کمتر از چهار روز عملیات اجرایی واحدهای مسکونی آغاز شد گفت: به منظور تسریع در آواربرداری و بازسازی مناطق زلزله زده، این مناطق به پنج پهنه تقسیم شده و مدیریت و ساختار اجرایی مجزایی برای هر یک از این پهنه ها پیش بینی شده است.

وی افزود: در روستای گیشان غربی به عنوان یکی از کانون های اصلی بحران که بیشترین میزان تخریب را داشته است، پس از مرحله آوار برداری ، عملیات خاکبرداری و بتن ریزی فنداسیون انجام شد.

دوستی اظهار امیدواری کرد، آوار برداری در سایر مناطق نیز به سرعت پایان یابد که بتوان عملیات اجرایی احداث واحدهای آسیب دیده را در چهار منطقه دیگر نیز آغاز کرد.

استاندار هرمزگان گفت: با توجه به سرعت آوار برداری،  پیش بینی ما این است که تا پایان هفته آتی، عملیات اجرایی ساخت واحدهای مسکونی در بخش زیادی از این مناطق شروع شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.