بزرگراه اردبیل ـ مشگین شهر سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

0 0
بزرگراه اردبیل ـ مشگین شهر سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، سید حامد عاملی در جریان بازدید از پروژه‌های چهار خطه اردبیل ـ پارس آباد اظهار کرد: کارگاه‌های راه‌سازی در همه نقاط استان فعال است و پروژه بزرگراه از پارس آباد تا سربند و از سربند تا بران به جد در حال اجرا بوده و باید اعتبار لازم برای این پروژه‌ها در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه مسائل و مشکلات مسیر پارس آباد تا بران تا سال آینده حل می شود افزود: در سال آینده شاهد جهش در عملیات اجرایی پروژه‌های راه خواهیم بود و مجموعه‌هایی که معارض و موانع دارد به زودی حل خواهد شد.

استاندار اردبیل گفت: نقاط حادثه خیز در مسیرهای اردبیل – پارس آباد و اردبیل – مشگین شهر با بهره‌برداری پروژه‌های در دست اجرا اصلاح می‌شود و محورهای مذکور در توسعه استان نقش اساسی خواهند داشت.

عاملی با اشاره به اینکه بزرگراه‌های شمال و جنوب برای جذب سرمایه‌گذار و توسعه اقتصادی استان تاثیر فراوانی دارد تصریح کرد: علیرغم اینکه با توسعه راه‌ها از تراکم ترافیک و تصادفات جاده‌ای کاسته می‌شود برای ترانزیت انتقال محصولات کشاورزی و کالاهای مورد نیاز دارای اهمیت است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.