دوره‌گردی مقامات رژیم صهیونیستی در منطقه برای جلوگیری از نزدیک شدن کشورها به تهران است

0 13

اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص اهداف پشت پرده سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به ابوظبی و دیگر کشورهای منطقه، گفت: با توجه به تغییر شرایط و توازن قدرت در منطقه، اسرائیلی ها احساس خطر کرده و در حال رایزنی برای ایجاد اتحاد میان کشورهای همپیمان خود هستند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین بر این اساس توافق سازش میان رژیم صهیونیستی با برخی کشورها نیز در شرایط کنونی دچار آسیب شده لذا مقامات این رژیم منحوس تلاش می کنند این دسیسه ضداسلامی را به نتیجه برسانند.

وی ادامه داد: اسرائیلی ها سند همکاری با برخی کشورها امضاء کرده اند از این رو می خواهند با تکیه بر این مهم این کشورها را برای اجرای سیاست هایشان علیه ایران هماهنگ کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: در این میان نباید فراموش کرد که بسیاری از کشورهای منطقه در حال چرخش به سمت جمهوری اسلامی ایران هستند و این موضوع بر خلاف انتظار مقامات تلاویو است.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در واقع دوره گردی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در منطقه برای هشدار دادن به این کشورها در راستای عدم نزدیک شدن به سیاست های منطقه ای تهران محسوب می شود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.