پیگیر احداث راه آهن اینچه برون-گنبدکاووس-آزاد شهر به شاهرود/ پیگیری برای راه اندازی منطقه آزاد اینچه برون

0 34

امانقلیچ شادمهر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: با جدیت پیگیر احداث راه آهن اینچه برون – گنبد – آزاد شهر به شاهرود هستم و اگر این اتفاق بیفتد اقدام قابل قبولی خواهد بود.

وی افزود: مسئولان راه آهن هم اعتقاد دارند که اگر خط ریلی این مسیر کلنگ زده شود مسیر بسیار کوتاه می شود و اگر بتوانیم پیوست آن را در بودجه ۱۴۰۱ بگنجانیم بخش خصوصی عملیات اجرایی آن را شروع می کند و صفر تا صد آن را انجام می دهد.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: برای راه اندازی منطقه آزاد اینچه برون اقداماتی انجام شده و مقرر گردیده تا مطالعات جامع آن در مدت زمانی معین انجام بگیرد و پس از آن اساسنامه اش به تصویب برسد تا که منطقه آزاد راه اندازی شود ضمنا مسئولی هم در این رابطه انتخاب شده تا مراحل اجرایی اش را به سرانجام برساند.

نماینده مردم گنبد کاووس اظهار کرد: با پیگیری های صورت گرفته ۶۵ هکتار زمین به شهرک صنعتی گنبدکاووس اضافه خواهد شد و البته عملیات اجرایی ساخت آن در روزهایی آینده شروع می شود.

شادمهر گفت: با این اتفاق افرادی که می خواهند سرمایه گذاری کنند به سهولت می توانند در این شهرک صنعتی کار خود را آغاز کنند ضمنا پیگیر بوده ام تا ۳۵ هکتار دیگر را به شهرک صنعتی اضافه کنم./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.