جنگنده‌های سعودی بار دیگر «مأرب» یمن را بمباران کردند

0 45

جنگنده‌های سعودی بار دیگر «مأرب» یمن را بمباران کردند

جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی با بمباران مناطق مختلف استان «مأرب» تلاش می‌کنند تا از پیشروی‌ نیروهای مقاومت یمن در این استان جلوگیری کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی طی ۲۴ ساعت گذشته حملات هوایی خود به نقاط مختلف استان «مأرب» را بیش از پیش تشدید کردند.

بر اساس این گزارش، رسانه‌های یمنی اعلام کردند که طی ۲۴ ساعت گذشته جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی بارها مناطق مختلف مأرب را با هدف جلوگیری از پیشروی گسترده نیروهای مقاومت هدف قرار دادند.

این در حالی است که اخیراً «محمد البخیتی» عضو شورای سیاسی جنبش «أنصارالله» یمن در سخنانی پیرامون نبرد مأرب گفته بود: نیروهای مقاومت یمن به لحظه تحقق پیروزی نهایی در «مأرب» نزدیک شده‌اند.

وی افزود: مردم یمن خواستار آزادسازی هرچه سریع‌تر مأرب هستند. نیروهای مسلح ما از سوی مردم برای آزادسازی مأرب تحت فشار قرار دارند. شکست متجاوزان در مأرب به مثابه شکست آنها در دیگر جبهه‌ها است.

البخیتی یادآور شد: سعودی‌ها و متحدانشان خود به خوبی می‌دانند که کنترل نیروهای یمنی بر شهر مأرب بدترین سناریو برایشان محسوب می‌شود. آزادسازی مأرب به پایان محاصره همه جانبه علیه یمن منجر خواهد شد.

وی عنوان کرد: متجاوزان در حال حاضر به دنبال آن هستند تا بر روی پیشروی‌های گسترده نیروهای یمنی در جبهه مأرب سرپوش بگذارند. پیام‌مان به متجاوزان این است که آنها دیگر قادر نیستند محاصره را به ما تحمیل کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.