بررسی طرح دو فوریتی حمایت از کارخانجات به پایان رسید

0 24

روح اله عباس پور در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(سه‌شنبه ۱۴ دی ماه) کمیسیون صنایع و معادن، گفت: دستورکار نخست امروز کمیسیون بررسی جزئیات طرح دو فوریتی حمایت از کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی بود که پس از ایجاد تغییراتی در طرح، جزئیات تصویب و برای برررسی به صحن علنی مجلس ارسال شد.

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی در توضیح طرح دو فوریتی حمایت از کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی، توضیح داد: براساس این طرح کارخانجاتی که به بانک‌ها، تامین اجتماعی و… بدهی دارند تعطیل نمی‌شوند و بدهی آن‌ها با سازوکارهای دیگر پرداخت می‌شود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به دومین دستور کار امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اضافه کرد: در نشست امروز راهکارهای حمایت از تولید و رفع مشکلات کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی با حضور معاون قضایی دادستان کل کشور بررسی شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: لایحه تمدید مهلت اجرای قانون اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران نیز در نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن مورد بررسی قرار گرفت که تمدید آن تصویب شد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.