سامانه جامع تجارت باید کامل شود/اقدامات وزارت صمت برای تنظیم بازار باید مستمر باشد

0 18

محمدرضا پور ابراهیمی داورانی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(سه‌شنبه ۱۴ دی ماه) کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: در این نشست دو موضوع وضعیت تنظیم بازار کالاهای اساسی و غیراساسی و ساختار سازمانی جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه براساس گزارش ارائه شده تصمیمات قابل توجهی در حوزه زیرساخت‌ها برای مدیریت بازار در وزارت صمت اتخاذ شده، افزود: اشکالات موجود در ساختار وزارت صمت باید مرتفع شود.

وی اضافه کرد: هر چند از نگاه کمیسیون اقتصادی اتفاقات مثبتی در حوزه تنظیم بازار در وزارت صمت اتفاق افتاده اما این اقدامات کافی نبوده و نیازمند اقدامات مستمر است به طور مثال سامانه جامع تجارت باید کامل شود و بخش زیادی از کالاها در کوتاه مدت در این سامانه قرار گیرد تا اطلاعات مربوط به انها شفاف شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه دغدغه اعضای کمیسیون اقتصادی تنظیم بازار به ویژه کالاهای اساسی بود، تصریح کرد: امیدوارم همکاری کمیسیون اقتصادی و وزارت صمت نویدبخش اتفاقات مثبت در حوزه فعالیت‌های مرتبط به این وزارتخانه و بهبود شرایط بازار شود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.