انتقاد از تشکیل صف‌های طولانی برای دریافت کپسول گاز در سیستان و بلوچستان

0 19

معین الدین سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ایجاد صف‌های طولانی به دلیل کمبود کپسول گاز در استان سیستان و بلوچستان طی روزهای اخیر، گفت: متاسفانه نه تنها روستاها بلکه بسیاری از شهرهای استان سیستان و بلوچستان از نعمت گاز محروم هستند به همین منظور طی طرح سوالی از وزیر نفت در کمیسیون انرژی وی متعهد شد؛ تا شهریورماه سال ۱۴۰۱ عمده شهرستان‌های استان را به شبکه گاز متصل کند.

نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نبود گاز شهری سبب شده در ایام سرد سال صف‌های طولانی برای دریافت کپسول گاز تشکیل شود لذا تا زمانی که مشکل گازرسانی به مردم مناطق مختلف استان سیستان و بلوچستان بطور کامل حل نشود چنین صف‌هایی نیز وجود خواهد داشت.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که وزارت نفت تا شهریور ماه سال آینده کم کاری تاریخی خود مبنی بر عدم گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان را حل کند چراکه گازرسانی با کپسول مشکلات عدیده‌ای را برای مردم منطقه به همراه داشته است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اکنون نیز به دلیل وقوع سیل برخی از مسیرهای دسترسی دچار مشکل شده به همین دلیل کپسول‌های گاز با تاخیر به دست مردم رسیده لذا صف‌های تحویل کپسول در روزهای اخیر نسبت به گذشته طولانی‌تر شده است./

پایان پیام   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.