اعزام تجهیزات فنی شهرداری تهران برای کمک به سیل‌زدگان کنارک

0 43
اعزام تجهیزات فنی شهرداری تهران برای کمک به سیل‌زدگان کنارک

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدمهدی عزیزی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: طبق دستور شهردار تهران و باتوجه به وضعیت استان سیستان و بلوچستان و به ویژه شهرستان کنارک، شهرداری تهران و به تبع آن سازمان مدیریت پسماند و سازمان آتش نشانی در روزهای گذشته تلاش کردند تا مجموعه اقداماتی را برای تخلیه سیلاب در این شهرستان سیل‌زده انجام دهند.

برهمین اساس روز ۱۲ دی ماه، ۲دستگاه جنتکس به ظرفیت ۱۵هزار لیتر و با مکش قوی توسط ۲دستگاه کمرشکن ۴محور به استان سیستان و بلوچستان اعزام شدند تا به همراه اکیپ تخصصی سازمان آتش نشانی معابر و منازل کنارک را به وضعیت عادی بازگردانده و به بهترین شکل به مردم سیل‌زده این شهرستان  خدمات‌رسانی کنند.

وی ادامه داد: همچنین، با توجه به شرایط اضطراری شهرستان کنارک و درخواست مسئولان این شهر از شهردار تهران، در تاریخ ۱۷ دی ماه ۲دستگاه کامیونت فان ویژه جمع‌آوری و حمل پسماند به سیستان و بلوچستان اعزام شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ارسال تجهیزات شهرداری تهران به استان کرمان برای برگزاری مراسم دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی عنوان کرد: در تاریخ ۱۱ دی ماه تعداد ۳ دستگاه خودرو تریلر ولوو به همراه کفی ۹ دستگاه ماشین برقی ویژه حمل و نقل افراد را به شهر کرمان بردند. ضمنا ۳ دستگاه کامیون ۱۰ تن هم برای انتقال داربست و چادر در اختیار سازمان بهشت زهرا(س) قرار گرفت تا تجهیزات این سازمان به همراه ۵۰ عدد مخزن پسماند ۱۱۰۰ لیتری به گلزار شهدای کرمان اعزام شود.

به گفته وی، روز جمعه ۱۷دی ماه، پس از اتمام مراسم دومین سالروز شهادت سردار رشید اسلام و جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی، نسبت به بارگیری و انتقال اقلام ارسالی اقدام و وسایل صبح شنبه عازم تهران شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.