کمک ۲۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به جنوب فارس/اختصاص وام بلاعوض به سیل زدگان

0 2
کمک ۲۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به جنوب فارس/اختصاص وام بلاعوض به سیل زدگان

به گزارش خبرگزاری فارس از لارستان، حسین زاده امروز در جلسه جمع بندی مصوبات سیل جنوب فارس در بیرم اظهار کرد: با وقوع سیل در جنوب فارس که در حوزه انتخابیه بنده، خسارت بسیاری ایجاد کرده بود، اختصاص اعتبار و کمک به مناطق سیل زده را از مسؤولین و نهادی مختلف کشور پیگیری نمودیم.

وی با اشاره به کمک رسانی بنیاد مستضعفان به مناطق سیل زده بیان کرد: بنیاد مستضعفان برای جبران بخشی از خسارت در  مناطق سیل زده این چهار شهرستان ۱۵ میلیارد تومان را اختصاص داده است و در تماس تلفنی با استاندار این موضوع را در میان گذاشته است.


اختصاص پنج میلیاد تومان از اعتبار به طور ویژه برای بیرم

حسین زاده افزود: با توجه به اینکه حجم خسارت ها در بخش بیرم لارستان بسیار بالا بود پس از بازدید روز گذشته وزیر کشور از این منطقه رایزنی ها را با مهندس فتاح رئیس بنیاد مستضعفان ادامه دادیم و ۵ میلیاد تومان دیگر به طور ویژه از سوی بنیاد به بیرم اختصاص داده شد.

جلسه جمع بندی مصوبات سیل جنوب فارس با حضور مسؤولین کشوری،استانی

این نماینده مجلس با تأکید بر ادامه پیگیری ها برای جبران خسارت در جنوب فارس و برگزاری جلسه ظهر امروز در بخش بیرم با حضور معاونین وزیر کشور، راه و شهرسازی،نیرو، جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و حضور رئیس کمیسیون عمران مجلس، نماینده لامرد و جمعی از مسؤولین استانی و شهرستانی اظهار داشت: علاوه بر پیگیری جبران خسارت سیل، موضوع مهم دیگری که از گذشته پیگیر آن بوده‌ایم و بارها در مجلس و دولت و رسانه‌ها از آن سخن گفتیم، آبرسانی به بخش‌های بیرم، صحرای باغ چاهورز، خیرگو و علامرودشت است.

حسین زاده افزود: در این نشست مقرر شد تا سال آینده آبرسانی آب شرب شیرین به بخش بیرم به سرانجام برسد و همچنین  سیمان رایگان و وام بلاعوض به سیل زدگان اختصاص پیدا کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.