فارس من| رفع مشکل آنتن‌دهی روستاهای کلگدره و جهانگیرخانی اندیمشک از طریق بهینه‌سازی سایت همراه اول

0 16
فارس من| رفع مشکل آنتن‌دهی روستاهای کلگدره  و جهانگیرخانی اندیمشک از طریق بهینه‌سازی سایت همراه اول

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، مخاطبان کمپینی با عنوان «مشکل آنتن‌دهی روستای کلگدره ۱و ۲ را حل کنید» در سامانه «فارس من» ثبت کرده‌اند و خواستار بهبود وضعیت آنتن‌دهی موبایل هستند. خبرنگار فارس در گفت‌و‌گو با مدیر روابط عمومی اداره کل ارتباطات ‌و‌ فناوری اطلاعات استان خوزستان این مشکل را مورد پیگیری قرار داد.

امیر گل‌گل مدیر روابط عمومی اداره کل ارتباطات ‌و‌ فناوری اطلاعات استان خوزستان در این رابطه اظهار کرد: پس از بررسی‌های انجام شده مشخص شد که روستای کلگدره ‌یک و روستای کلگدره‌ دو با سایت همراه اول و تکنولوژی ۲G/3G/4G به ترتیب ۴ و ۳٫۸ کیلومتر فاصله دارند از این رو با بهینه‌سازی این سایت‌ها وضعیت آنتن‌دهی همراه اول در این روستاها بهبود پیدا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه وضعیت سایت همراه اول برای رفع مشکل آنتن‌دهی مناطق روستایی اندیمشک بهبود پیدا خواهد کرد، افزود: همچنین روستای جهانگیرخانی نیز در فاصله ۳٫۴ کیلومتری از سایت همراه اول با تکنولوژی و در فاصله ۳٫۵ کیلومتری از سایت ایرانسل قرار دارد که  برای رفع مشکل آنتن دهی نیازمند بهینه سازی اپراتور‌های همراه اول و ایرانسل در این مناطق هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، به گفته ساکنان این روستاها اینترنت در منازل E است که گاهی در برخی نقاط واقع در بیرون از منزل به H یا ۴G تبدیل می‌شود.

روستاهای کلگدره ۱ و ۲ و جهانگیرخانی از توابع شهرستان اندیمشک دارای جمعیتی بالغ بر ۱۵۰۰ نفر هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.