توزیع بیش از ۱۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان زاهدانی

0 46

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، علی بیک نژاد امروز در جمع خبرنگاران در زاهدان اظهار کرد: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و کمک به نیازمندان در دوسالی که از شیوع ویروس کرونا در جامعه میگذرد، اقشار مختلف بسیجیان با تهیه بسته‌های معیشتی به نیازمندان خدمت رسانی کردند.

جانشین فرمانده سپاه سلمان در بسیج اقشار افزود: از ابتدای دی ماه تا کنون به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی و دهه بصیرت اقشار مختلف کمک هایی را جمع آوری کرده اند و به نیازمندان اهدا شده که از ابتدای دی ماه ۸۶۷ بسته معیشتی توزیع شده و امروز نیز تعداد ۷۰۰ بسته تهیه و در اختیار نیازمندان قرار می گیرد.

وی ادامه داد: ارزش ریالی هر بسته ۵۰۰ هزار تومان و شامل برنج، روغن، مرغ و حبوبات کنسروجات ماکارانی است، تعداد ۹۰ کیسه آرد و ۴۳ بسته کیف و نوشت افزار نیز تهیه در بین افراد  توزیع شده است.

بیک‌نژاد بیان کرد: با توجه به سیل چند روز اخیر در جنوب استان به همت بسیجیان و ادارات تعدادی اقلام تهیه و در اختیار سیل زدگان مناطق سیل زده قرار گرفته که ۱۲۰۰ جفت کفش آب معدنی، اقلام خوراکی به ارزش ۲۰میلیون تومان و ۴۰۰ جفت چکمه ۴۰ تخته پتو، ۱۳۰۰ پرس غذای گرم در بین مردم سیل زده جنوب استان توزیع شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.