توزیع یک‌هزار بسته معیشتی به یاد «حاج‌قاسم» در شاهرود

0 5
توزیع یک‌هزار بسته معیشتی به یاد «حاج‌قاسم» در شاهرود

محمد خوش‌قدم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شاهرود با گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، از تهیه و توزیع یک‌هزار بسته معیشتی در شهرستان شاهرود خبر داد.

وی گفت: این بسته‌های معیشتی به همت بسیج سازندگی، خیران و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تهیه و به یاد سردار دل‌ها، حاج قاسم سلیمانی به خانواده‌های کم‌برخوردار شهرستان شاهرود اهدا شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود افزود: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب، حبوبات و … به ارزش هر بسته ۲۵۰ تا ۳۵۰ هزار تومان است که در این شهرستان توزیع شد.

خوش‌قدم با تأکید بر اینکه این کمک‌های مؤمنانه همچنان تداوم خواهد داشت، گفت: بسیج و سپاه در دوران شیوع کرونا در کنار مردم و مجموعه کادر درمان بوده و هستند و اکنون نیز در واکسیناسیون کرونا، نیروهای بسیج جامعه پزشکی حضور فعال دارند و یک مرکز واکسیناسیون در شهرستان شاهرود توسط بسیج فعال است.

وی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی به فرموده رهبر انقلاب یک مکتب است، اظهار کرد: کمک به مردم یکی از شاخص‌های سردار دل‌ها بود و این کمک‌ها فراتر از کشور ما است و در منطقه غرب آسیا گسترش یافت و برای همین این شهید گرانقدر در دل‌ها ماندگار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود با تأکید بر اینکه بسیج و سپاه تلاش می‌کنند که مروج مکتب حاج قاسم باشند، تصریح کرد: امروز همه باید تلاش کنیم تا در جهاد تبیین و روایتگری درست مکتب حاج قاسم تلاش کنیم و با تحریف و جنگ ادراکی دشمنان مقابله کنیم.

انتهای پیام/۷۴۰۳۶/س/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.