بررسی مشکلات مردم حاشیه نشین اهواز توسط اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس

0 3

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی امروز (پنجشنبه ۲۳ دی‌ماه) از محله های حاشیه نشین شهر اهواز اعم از محله های سیاحی، گلدشت، مندلی، منبع آب، کوی رمضان و کوی کوروشات بازدید کرده و ضمن گفت و گو با مردم این مناطق در جریان معضلات و آسیب های اجتماعی موجود در حاشیه شهر اهواز قرار گرفتند.

ولی اسماعیلی در تشریح جزئیات بازدید از این مناطق افزود: امروز با حضور اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس و مجتبی یوسفی و سید کریم حسینی نمایندگان اهواز و کعب عمیر نماینده شوش از مناطق حاشیه نشین شهر اهواز بازدید کردیم.

رئیس کمیسیون اجماعی مجلس یادآور شد: محله سیاحی با ۲۰ هزار نفر جمعیت یکی از مناطق کم برخوردار بود که از آن بازدید کردیم و یکی از مشکلات اصلی این منطقه وضعیت فاضلاب بود که متاسفانه بعد از گذشت چندین سال هنوز پروژه احداث شبکه فاضلاب در آن پیشرفت فیزیکی چندانی نداشته است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: ما با مدیرکل آبفا و پیمانکار این پروژه هماهنگ کردیم تا روند اجرای این پروژه تصریح شود که عملیاتی کردن این پروژه نیز مستلزم این است که وزیر نیرو به وعده خود در جهت تخصیص ۳۲۰۰ میلیارد و برگزاری مناقصه عمل کند و قطعاً این مهم را تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری می کنیم تا مردم این منطقه از این شرایط سخت زندگی نجات یابند.

وی تاکید کرد: اهواز دارای ۷۰۰ هزار نفر جمعیت حاشیه نشین بوده و بعد از مشهد دومین شهری است که دارای بیشترین جمعیت حاشیه نشینی است، بنابراین ما تسهیل گری و رفع مشکل معیشتی مردم کم برخوردار این منطقه را از طریق بهزیستی پیگیری کرده و نتیجه را اطلاع رسانی خواهیم کرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.