بی‌توجهی وزارت راه نسبت به تعیین تکلیف وضعیت اعضای تعاونی‌های مسکن شمال شرق تهران/ سرگردانی مالکان اراضی منطقه سرخه حصار

0 2

اقبال شاکری در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با مشکلات اعضای تعاونی های مسکن واقع در نوار شمالی و شرق شهر تهران و منطقه سرخه حصار گفت: برای تعیین تکلیف وضعیت اعضای این تعاونی‌ها جلسات متعددی با وزارت راه و شهرسازی برگزار کردیم و در نهایت مقرر شد این وزارت خانه طی دو هفته نسبت به  ارزش‌گذاری اراضی تعاونی‌های مسکن منطقه سرخه حصار جهت ارائه زمین معوض به اعضا اقدام کند، اما علی رغم گذشت زمان، هیچ پاسخی از سوی وزارت راه و شهرسازی اعلام نشد. لذا ما مجددا با این وزارت خانه مکاتبه کرده و موضوع را پیگیر شدیم اما باز هم پاسخی از سوی وزارت راه دریافت نکردیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای تعاونی‌های منطقه شمال شرقی تهران و سرخه حصار سال‌های طولانی بلاتکلیف هستند،  ادامه داد: تاخیر در تعیین تکلیف وضعیت اعضای تعاونی‌های مذکور ضمن بلاتکلیفی و سرگردانی مالکین موجب سوء استفاده برخی افراد شده که با وعده‌‌هایی برای حل مشکلات مالکین و  برعهده گرفتن وکالت اعضا، مبلغ زیادی از آنها دریافت می‌کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولیت این موضوع با وزارت راه وشهرسازی بوده و باید هر چه سریع‌تر نسبت به وظایف خودش عمل کند تا جمعیت عظیمی از مالکین اراضی و اعضای تعاونی‌ها از سردرگمی نجات پیدا کنند.

وی تاکید کرد: کمیسیون عمران مجلس برای تعیین تکلیف اراضی تعاونی‌های مسکن نوار شمالی پایتخت ، مجدداً با وزارت راه و شهرسازی مکاتبه خواهد کرد و در صورت تکرار بی توجهی وزارت راه، موضوع ترک فعل این وزارت خانه را پیگیری می‌کنیم./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.