ضرورت توجه ویژه مجلس به اتمام پروژه های درمانی مناطق حاشیه ای پایتخت در بودجه ۱۴۰۱

0 23

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی رئیس کمیته سلامت مجمع نمایندگان تهران به همراه سید محسن دهنوی نایب رئیس کمیسیون تلفیق مجلس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، تعدادی از خیرین و مدیران حوزه سلامت از چندین پروژه درمانی حاشیه تهران بازدید کردند و تصمیمات خوبی در این بازدید برای تعیین تکلیف  پروژه ها گرفته شد.

نمایندگان از بیمارستان کودکان حکیم بازید کردند؛ این بیمارستان توسط خیرین ساخته شده و پیشرفت ۹۰ درصدی داشته اما  تجهیز آن هنوز انجام نشده است که  تصمیمات خوبی برای تجهیز آن گرفته شد.

رئیس دانشگاه علوم در این بازدید گزارشی از وضعیت زیرساخت های درمانی حاشیه جنوب تهران ارائه کرد که بر اساس این گزارش وضعیت درمانی این مناطق خوب نیست.

همچنین نمایندگان از بیمارستان علوم مغز و اعصاب ایران بازدید کردند که می تواند در کنار خدمات رسانی به مردم باعت رونق و گسترش توریسم سلامت شده و برای کشور ارزآوری داشته باشد و در مورد وضعیت این بیمارستان بحث و گفت و گو شد.

روح الامینی در جریان این بازدیدها بر ضرورت توجه ویژه به رفع مشکلات حاشیه نشینان که از محرومیت های شدید رنج می برند، تکمیل پروژه های نیمه تمام کلانشهر تهران و همچنین توجه ویژه مجلس به اتمام پروژه های درمانی مناطق محروم و حاشیه ای پایتخت در لایحه بودجه ۱۴۰۱ مناطق تاکید کرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.