دستگاه ام آر آی به بیمارستان شهید رجایی داران اختصاص می یابد

0 24

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، شاهین شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان روز جمعه در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید رجایی داران ضمن تشکر از کادر درمانی این بیمارستان از ساخت بیمارستان جدید خبر داد. اورژانس این بیمارستان گفت: فضای نامناسب و عدم دسترسی آسان و غیراستاندارد اورژانس بیمارستان شهید رجایی داران باید قبل از پایان سال و پس از تامین اعتبار و تهیه طرح اولیه برای تخریب این بخش پزشکی انجام شود. و تا زمانی که این پروژه آماده خدمت رسانی به مراجعین کلینیک دولتی می باشد. این واحد به صورت موقت در طبقه اول کلینیک تخصصی بیمارستان مستقر خواهد شد.

وی هزینه ساخت اورژانس برابر با استانداردهای بیمارستانی برای اورژانس بیمارستان شهید رجاییداران را ۳ میلیارد تومان عنوان کرد که پس از مشخص شدن محل نهایی تامین مالی آغاز خواهد شد.

شیرانی با اشاره به کمبود پزشک متخصص در بیمارستان شهید رجایی داران گفت: داخلی، مغز و اعصاب و راه اندازی بخش جراحی مغز و اعصاب با اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به زودی تامین می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از تحویل پمپ تزریق سی تی اسکن رنگی به منظور جلوگیری از اعزام بیماران به مراکز خارج از شهر فریدن خبر داد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.