یادداشت تفاهم ایجاد کمیته ویژه حل اختلافات تجاری ایران و عراق امضاء می‌شود

0 10

محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح سفر به کشور عراق گفت: در سفر سه روزه به کشور عراق دیدار و گفت‌وگو با وزرای تجارت و حمل و نقل، رئیس اتحادیه اتاق های بازرگانی و نیز رئیس کمیسیون سرمایه گذاری ملی عراق در دستور کار قرار دارد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، افزود: هدف از این سفر افزایش و ارتقاء ظرفیت‌های تجاری و همکاری‌های مشترک اقتصادی بین دو کشور است و مقرر شده سند یادداشت تفاهم ایجاد کمیته ویژه حل اختلافات تجاری ایران و عراق بین اتاق بازرگانی ایران و اتحادیه اتاق های بازرگانی عراق امضا شود.

پورابراهیمی در ادامه گفت: شرکت در همایش تجاری اتحادیه اتاق های بازرگانی عراق در بغداد و شرکت در همایش تجاری کربلا و نجف اشرف از دیگر برنامه های مهم این سفر است.

لازم به ذکر است در این سفر تعدادی از اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی، رئیس اتاق مشترک ایران و عراق، روسای اتاق‌های استان‌های غربی کشور، روسای کمیسیون‌های تخصصی اتاق بازرگانی ایران  و نیز تعدادی از صادر کنندگان برتر کشور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و رئیس اتاق بازرگانی ایران را همراهی می‌کنند./

پایان پیام

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.