پروژه‌ اتصال حیدرآباد به پاسداران در دستورکار قرار بگیرد

0 13

به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، روح‌الله متفکر آزاد در جمع اهالی منطقه حیدرآباد اظهار کرد: سعی کردیم در مدت یک و نیم سالی که به‌عنوان نماینده مردم به مجلس راه یافته‌ایم از فرصت‌ها استفاده کنیم و برای توسعه‌ی شهر اقدامات موثری انجام دهیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: در خصوص پروژه‌ی اتصال حیدرآباد به پاسداران و مشکلات مردم منطقه نیز هر اقدامی که بتوانیم، انجام خواهیم داد تا مردم در رفاه کامل باشند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر تبریز نیز در این بازدید افزود: سال آینده برای پروژه‌ی اتصال حیدرآباد به اتوبان پاسداران بودجه‌ی کافی در نظر می‌گیریم تا شهرداری بتواند در راستای اتمام طرح، گام‌های مثبتی بردارد.

علی نوای‌باغبان در ادامه‌ی سخنان خود یادآور شد: اعضای شورای شهر به‌عنوان نمایندگان مردم پیگیر موضوعات شهری هستند تا با پای کار آوردن دستگاه‌ها، پروژه‌ها را به مرحله اتمام برسانند.

دبیر شورای اسلامی کلانشهر تبریز نیز افزود: یکی از اولین و مهم‌ترین اقدامات در آغاز دوره‌ی ششم شورای شهر، ایجاد و راه‌اندازی طرح خزانه‌داری متمرکز بود.

احد صادقی ادامه داد: طرح خزانه‌داری متمرکز به اجرای پروژه‌های عظیم در مناطق کم‌برخوردار کمک بسیاری می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: سیاست کلی شورای ششم این است که بودجه‌ی عمرانی مناطق حاشیه‌ای تبریز را طی سال آتی افزایش دهد تا پروژه‌های عمرانی در مناطق کم‌برخورداربه صورت منظم اجرایی شود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.