نشست مشترک کمیسیون اقتصادی با رئیس کل بانک مرکزی

0 48

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بر اساس دستور کار اعلام شده کمیسیون اقتصادی در نشست روز (یکشنبه ۳ بهمن‌ماه) اعضای این کمیسیون گزارش‌های نهایی تحقیق و تفحص از منطقه آزاد اروند و منطقه آزاد قشم را برای ارائه به صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی می‌کنند. در ادامه این نشست پس از رای گیری نهایی حکم الحاقی به طرح مالیات بر عایدی سرمایه در خصوص چگونگی اخذ مالیات در مناطق آزاد تجاری_صنعتی و ویژه اقتصادی، کلیات طرح‌ها و لوایح ارجاعی به کمیسیون در خصوص اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم بررسی می‌شود.

بر اساس این گزارش روز (دوشنبه ۴ بهمن‌ماه) اعضای کمیسیون اقتصادی نشست مشترکی را با رئیس کل بانک مرکزی و معاونین وی در خصوص بررسی آخرین وضعیت ارزی کشور، بررسی نحوه اجرای تکالیف بانک مرکزی در قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان، بررسی گزارش نهایی این بانک در خصوص طرح اصلاح قانون بانک مرکزی برگزار می‌کنند.

لازم به ذکر است وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در نشست روز (سه‌شنبه ۵ بهمن ماه) کمیسیون اقتصادی به سوالات کمال حسین‌پور نماینده مردم پیرانشهر، محسن فتحی نماینده مردم سنندج دیواندره و کامیاران، حسن نوروزی نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان، مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، سید سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه و جلیل مختار نماینده مردم آبادان پاسخ می‌دهد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.