توزیع ۴۳۵ دستگاه بخاری گازی بین مددجویان یاسوج

0 8
توزیع ۴۳۵ دستگاه بخاری گازی بین مددجویان یاسوج

مصیب حیدری رئیس کمیته امداد امام منطقه یک یاسوج در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: بر اساس نیازسنجی انجام شده و شناسایی نیازمندی‌های مددجویان این اداره، مشکلات ضروری خانواده‌ها توسط مددکاران آنها احصاء و در سامانه هوشمند ثبت می‌شود.

وی با بیان اینکه لوازم خانگی مورد نیاز، یکی از نیازمندی‌های مددجویان است، گفت: ارزش این تعداد بخاری توزیع شده بین مددجویان بیش از ۸۷۰ میلیون تومان است.

رئیس کمیته امداد امام منطقه یک یاسوج تاکید کرد: نیازی به ‌‌مراجعه حضوری مددجویان به کمیته امداد نیست و مددکاران نسبت به اطلاع رسانی مددجویان بر اساس نیازمندی که از قبل برای آنها ثبت کرده‌اند، اقدام می‌کنند.

حیدری با یادآوری اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۵۰۰ دستگاه کولر و بخاری و لوازم خانگی دیگر به ارزش ۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بین مددجویان توزیع شده، ادامه داد: مددجویان سعی کنند فقط بر اساس نیازمندی واقعی خود از طریق سامانه هوشمند امداد با آدرس اینترنتی soha.emdad.ir درخواست خود را ثبت و از مراجعه حضوری به کمیته امداد خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: مددکاران بعد از دریافت درخواست مددجویان در سامانه بر اساس برنامه زمان‌بندی مشخص با حضور در منازل آنها با بررسی لازم نسبت به تایید یا عدم تایید نیازمندی اقدام می‌کنند.

رئیس کمیته امداد امام منطقه یک یاسوج عنوان کرد: از مددجویان درخواست می‌کنیم مشکلات و نیازمندی‌های واقعی خود را ثبت کنند تا خدمت گذاران آنها در این نهاد بتوانند به موقع پاسخگو باشند.

حیدری  با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۵ هزار خانواده با جمعیتی بیش از ۱۲ هزار نفر تحت حمایت اداره منطقه یک یاسوج هستند، گفت: انتطار ما این است که مردم به جای درخواست برای خدمات بلاعوض به سمت شغل‌های پایدار از جمله طرح های نیروگاه خورشیدی، پرواربندی دامداری، گیاهان دارویی و طرح‌های تولیدی متمایل و به این طریق نسبت به امرار معاش درآمدزایی بهتر و توانمندی خانواده خود تلاش کنند.

وی از خیران و نیکوکاران در خواست کرد تا مثل همیشه با کمک‌های خود یاری‌گر این نهاد مردمی در خدمتگزاری به نیازمندان باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.