ظرفیت سرویس‌دهی برای مشتریان دیتا کردستان به ۳۰ هزار مشترک افزایش یافت

0 27

ظرفیت سرویس‌دهی برای مشتریان دیتا کردستان به 30 هزار مشترک افزایش یافت

آزاد حکمت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج با اشاره به اینکه در شرایط فعلی، استفاده روزافزون مشتریان از سرویس‌های مبتنی بر دیتا و اینترنت رشد قابل توجهی داشته است افزود: در راستای تامین لینک‌های ارتباطی نسبت به ارتقا و افزایش ظرفیت سرویس دهی برای مشتریانِ online با تامین لینک‌های ارتباطی، توسعه تجهیز bras استان و سرمایه‌گذاری‌های لازم، اقدام شده است.

وی خاطرنشان ساخت: با اجرای این پروژه ظرفیت سرویس‌دهی به مشتریان FTTF ،ADSL و VDSL از ۹۰k به  ۱۲۰k ارتقاء داده شد.

وی با اعلام اینکه مشتریانِ فعال شبکه دیتای استان از مرز k100 گذشته است اظهار داشت: به همین دلیل ظرفیت سخت‌افزاری تجهیز Bras استان و استفاده از حداکثر ظرفیت موجود و امکان دسترسی به شبکه  بویژه در ساعات پرترافیک امکان کاهش سطح شاخص‌های کیفی را به دنبال داشت که به منظور پاسخگویی به نیازهای ارتباطی و رعایت اصل مشتری‌مداری، در کمترین زمان ممکن ظرفیت سرویس‌دهی به مشتریان online معادل ۳۰k افزایش یافت.

مدیر مخابرات منطقه کردستان تصریح کرد: با تلاش همکاران این مجموعه عملیات نصب و راه‌اندازی و برقراری لینک‌های ارتباطی و همچنین بهره‌برداری در سطح سرویس‌های لایه ۲ و ۳ انجام و زیر بار رفت.

حکمت اضافه کرد: با این اقدام در حال حاضر کیفیت سرویس‌دهی به مشتریان فعال سرویس‌های FTTF ،ADSL و VDSL رشد مطلوب و قابل ملاحظه‌ای داشته است.

وی در ادامه بیان داشت: تمام سعی و برنامه‌ریزی مجموعه مخابرات منطقه کردستان تامین، نصب و راه‌اندازی تجهیزات مخابراتی در نقاط مختلف استان با هدف ارائه به موقع و با کیفیت سرویس‌های مخابراتی به مشتریان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.