جواد برات سرپرست اداره کل سلامت مجلس شد

0 679

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی محمد قلی‌ها معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی با صدور حکمی جواد برات یکی از دبیران با تجربه  کمیسیون‌های پارلمان را به سمت سرپرست اداره کل سلامت مجلس شورای اسلامی منصوب کرد. 

در بخشی از حکم قلی‌ها برای جواد برات آمده است: امید است در پیشبرد اهداف و برنامه‌های مجلس شورای اسلامی با تأکید بر رویکردهای تحولی «شفاف‌سازی، کارآمدسازی، هوشمندسازی و مردمی‌سازی» ابلاغی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی و سایر امور محوله برابر شرح وظایف ابلاغی موفق و مؤید باشید.

گفتی است؛ جواد برات در چهار دوره مجلس شورای اسلامی به عنوان دبیر کمیسیون اجتماعی پارلمان حضور داشت. قوانین مرتبط با حوزه اجتماعی از جمله قانون مدیریت خدمات کشوری، قانون ساختار جامع رفاه و تامین اجتماعی ، قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، قانون حمایت از حقوق معلولان، قانون تشکیل وزارت ورزش و جوانان  و قوانین مرتبط با بیمه های درمانی و اجتماعی و نهادهای حمایتی بخشی از  اقدامات موثر  در سالهای دبیری وی در کمیسیون اجتماعی پارلمان بوده است.
او دانش آموخته روانشناسی بالینی  و دارای پروانه نظام روانشناسی کشور و دانشجوی دکتری  مدیریت اجرایی است، وی پیش از این رتبه دوم  کاندیدای رئیسی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی شد و همکاری نزدیکی با تعدادی از فدراسیونهای ورزشی کشور را در کارنامه خود داشته است./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.