پیام تسلیت شهریاری در پی ارتحال آیت الله العظمی صافی گلپایگانی

0 17

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛  متن پیام تسلیت حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است

بسم الله الرحمن الرحیم
 إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِ.

قلب تپنده مرجعی بیدار و مدافع غیور حریم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و زبان گویای دفاع از حق واحکام الهی و خادم دلباخته آستان ملائک پاسبان حضرت ولی الله الاعظم ارواح العالمین له الفداء ، زعیم حوزه های علمیه، حضرت آیت الله العظمی لطف اله صافی گلپایگانی قدس سره الشریف از حرکت باز ایستاد و روح بلند و بی قرارش که مشتاق لقای پروردگار بود ، به ملکوت اعلی پیوست.

کارنامه پرافتخار این مرجع عالیقدر، سراسر از  خیرخواهی برای کیان اسلام و تشیّع و دلسوزی برای همه بندگان خدا و نیازمندان و محرومان بود.

عنایات و الطاف و دعاهای خالصانه ایشان همواره در ملاقات و دیدارها با مدیران مجمع خیرین سلامت کشور و خیرین ارجمند در حوزه سلامت بدرقه راه و زاد توشه دنیوی و اخروی همگان خواهد بود.

ارتحال ملکوتی آن فقیه بصیر را به پیشگاه مقدس حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف ، رهبر معظم انقلاب اسلامی و حوزه های مبارکه علمیه و مردم شریف ایران و دوستداران مرجعیت در همه نقاط جهان و خصوصا بیت مکرم ایشان عرض نموده و  همجواری با ائمه معصومین را از خداوند متعال برای آن مرحوم مسالت می نمایم.
دکتر حسینعلی شهریاری 
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور. /

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.