ادعاهای رژیم صهیونیستی در مورد برجام برای جمهوری اسلامی نگران کننده نیست

0 41

سیدمصطفی آقامیرسلیم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،اظهار داشت: رژیم صهیونیستی لکه ننگ خاورمیانه است و نگران به خطر افتادن موجودیت خود از رهگذر موفقیت توافقات وین است.

وی افزود: آمریکا متوجه اشتباهات خود در زمان ترامپ در خروج از برجام شده است،چرا که این کشور در عرصه بین المللی بی اعتبار شده و  در کنار وارد کردن خسارت به ایران با قلدری به دنیا این پیام را منقل کرد که من نمیخواهم به قوانین جهانی پایبند باشم.

نماینده مردم تهران تاکید کرد: آمریکا راهی جز لغو تحریم های ظالمانه ندارد اما از طرفی نگران آبروی خود است اما باید در قبال برجام مسئولانه رفتار کند و برای تداوم  اجرای آن تضامینی نظیر مصوبه دائمی کنگره را مطرح کند چرا که سابقه این کشور نشان داده که همیشه با ملت ایران منافقانه رفتار کرده است.

وی با بیان اینکه ایران طاغوتی و وابسته دیگر تمام شده است گفت: آمریکا دیگر نمی تواند رفتارهای مستبدانه گذشته خود را ادامه دهد،و خرده عقلی در میان بزرگان این کشور وجود دارد می دانند که شرایط ایران تغییر کرده است.

میرسلیم در خصوص نگرانی های مسئولان رژیم صهیونیستی در مورد توافق برجام نیز تصریح کرد: مساله سلاح هسته ای و امثال این ها ادعایی غیر قابل اثبات است و آنها تلاش می کنند افکار عمومی را به گونه ای علیه ایران تحریک کنند تا جایگاه خود را در منطقه حفظ کنند اما جمهوری اسلامی اصولی برای خود دارد و از آن عبور نمی کند و نگرانی در قبال این ادعا ها ندارد.

وی در پایان گفت: ما بر اساس استقلال ملی برنامه ریزی می کنیم  و  سال آینده بودجه ریزی بر این اصل پیش رفته است و در کنار این موضوع اگر طرف های خارجی بپذیرند که حقوق  ضایع شده از ملت را به ما بازگرداند از آن استفاده خواهیم کرد در غیر این صورت بر مبنای تلاش و توان داخلی کشور را پیش خواهیم برد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.