دولت – ملت ها و ملت محمد(ص)

6 254

حسین فغانی از شهدای گردان حنظله کانال کمیل بود که سال ۱۳۶۱ مظلومانه در فکه به شهادت رسید و خواهران شهید، پس از ۳۹ سال از شهادت برادرشان، پیکر مطهرش را در آغوش گرفتند؛ در حالی که والدین شهید در این سال‌ها از دنیا رفته‌اند.

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، پیکر شهید حسین فغانی در عملیات تفحص شناسایی و پس از ۳۹ سال چشم انتظاری به آغوش خانواده و دارالشهدای تهران منطقه ۱۷ بازگشت.

شهید حسین فغانی در دوم بهمن‌ماه سال ۱۳۴۲ در تهران به دنیا آمد. او تا چهارم متوسطه در رشته علوم تجربی تحصیل کرد و به عنوان بسیجی به جبهه اعزام شد. شهید فغانی یکی از شهدای گردان حنظله کانال کمیل بود که در ۱۹ بهمن‌ماه سال ۱۳۶۱ مظلومانه به شهادت رسید و پیکر مطهرش در عملیات تفحص اخیر کمیته جستجوی مفقودین پیدا و شناسایی شد.

خون پاک شهید حسین فغانی که یکی از دها هزار شهید ایرانی در جنگ تحمیلی است در کنار همرزمان شهیدش از کشورهای عراق ،افغانستان ،پاکستان و…… در جبهه های جنگ تحمیلی بزمین ریخت فقط بیش از دو هزار بسیجی افغانستانی در جبهه های جنگ تحمیلی داوطلبانه به دفاع از اسلام پرداختند و بشهادت رسیدند.

همچنین  هزاران شهید دیگر از ملت محمد(ص)و از  کشورهای مختلف اسلامی در جبهه های جنگ تحمیلی شرکت نمودند و مجموعۀ شهدای غیر ایرانی جنگ تحمیلی به بیش از چهار هزار و پانصد نفر رسید.

خون پاک شهدای ایرانی و غیر ایرانی در جنگ تحمیلی در دفاع از  اسلام و قرآن ،سیلی شد و مرزهای بی اعتباری که انگلیس و متحدانش در قرون گذشته برای پاره پاره کردن ملت محمد(ص)بوجود آورده اند باخود برد .پیام شهدای اسلام در جبهه های جنگ تحمیلی و لبنان و فلسطین و سوریه و عراق و یمن و….. یک جمله بیش نیست و آن جمله چنین است :««ملت محمد(ص)» که درظرف جغرافیائی تمدن اسلامی زندگی می کنید شما همه فرزندان محمد(ص) هستید و او پدر شماست.

 

بیدار شوید و هویت خود را دریابید و از هویت های جعلی استعماری بیزاری طلبید و پرچم قرآن را برافرازید و جهان را برای ظهور قائم آل محمد(ص)آماده کنید»

خواهران شهید حسین فغانی پس از ۳۹ سال انتظار پیکر پاک برادر شهیدشان را در آغوش فشردند و بر او اشگ حسرت افشاندند. آیا زمان آن نرسیده است که همه پدران ،مادران،برادران و خواهران شهدا در سراسر ظرف جغرافیائی تمدن اسلامی دست اتحاد به هم داده و همه با هم سرود وحدت را سردهند و پیام  خون شهدا را به تمام هموطنان خود در «خانه اسلام» برسانند و فریاد زنند: مسلمانان جهان متحد شوید و جهان را برای قیام  قائم آل محمد(ص) آماده نمائید این باید شعار همه در نیمه شعبان سال ۱۴۰۰ باشد. نظر شما چیست؟

 

 

6 نظرات
 1. حسن می گوید

  امیدوارم به تاریخ اسلام با دقت بیشتری توجه کنیم و درس بگیریم هرکجا که متفرق شدیم شکست خوردیم و هرجا که وحدت داشتیم پیروز شدیم

 2. رضا می گوید

  خداوند توفیق ادامه راه شهیدان را نصیب ما کند

 3. مرتضی می گوید

  خدا ما را ملت امام حسین(ع) و ملت پیامبر اکرم(ص) قرار دهد

 4. فرشاد می گوید

  عکس نام امام حسین را دیدیم . امیدوارم عکس راه امام حسین را نرویم

 5. اکرم می گوید

  غزوه احد را به خاطر دارید ابتدا با توجه به دستور پیامبر(ص) و اتحاد ، پیروز شدندسپس با بی توجهی به فرمان پیامبر اکرم(ص) و ترک پست ،شکست خوردند. باید از تاریخ درس بگیریم ،تنها راه پیروزی توجه به دستورات امام زمانمان و اتحاد و اتحاد است .

 6. عباس می گوید

  من هم با نظر اکرم موافقم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.