سخنگوی ناجا: امنیت بسیار خوبی بر مرزهای کشور حاکم است

0 11

سخنگوی ناجا: امنیت بسیار خوبی بر مرزهای کشور حاکم است

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار مهدی حاجیان سخنگوی فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی در دیدار با کارکنان پاسگاه مرزبانی شوشمی پاوه، اظهار کرد: امنیتی که امروز بر مرزهای جمهوری اسلامی حاکم است در دنیا کم‌نظیر و الگوی بسیار خوبی برای بسیاری کشورهای جهان به شمار می‌رود.

وی افزود: نیروهای مرزبانی با نگاه انقلابی و ولایی که دارند با وجود دوری از خانه و خانواده مجدانه و مخلصانه تلاش می‌کنند تا امنیت موجود توسط دشمنان خدشه‌دار نشود که همین نگاه و تلاش‌های بی‌وقفه آنان بسیار قابل تقدیر است.

سخنگوی فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی تصریح کرد: امروز نیروهای مرزبانی و انتظامی دژ محکمی برای پاسداری از کیان انقلاب و دستاوردهای ارزشمند آن به شمار می‌روند به گونه‌ای که با حضور مقتدرانه و با صلابت آن‌ها دشمنان نتوانسته‌اند حتی به یکی از اهداف و برنامه‌های خود دست پیدا کنند.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه ماموران انتظامی مجاهدان فی سبیل‌الله و نیروی انتظامی یکی از ستون‌های استوار امنیت کشور است، گفت: همین فرمایشات معظم له به خوبی اهمیت حضور در این مجموعه پرافتخار را نشان می‌دهد.

وی یادآور شد: تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه‌روزی کارکنان انتظامی و مرزبانی و مجاهدت و استواری آن‌ها در حراست از امنیت جامعه و مرزهای کشور ستودنی است، مواردی که جز با اعتقاد خالصانه به خدمت و جلب رضایت خداوند حاصل نمی‌شود.

حاجیان در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌های مجموعه کارکنان انتظامی و مرزبانی کرمانشاه، امنیت موجود در این استان و مرزهای آن را بسیار عالی توصیف کرد و گفت: امیدوارم همچنان در خدمت‌گذاری به مردم شریف و نجیب ایران اسلامی موفق باشید و در سال جدید هم شاهد توفیق روز افزون شما در همه عرصه‌ها باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.