انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی با سرعت بیشتری انجام شود

0 46

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، محمدجواد عسکری در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۱ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود عنوان کرد: کاهش نزولات آسمانی باعث کمبود آب شده و بخش صنعت و کشاورزی را با مشکل مواجه کرده است لذا ضرورت دارد موضوع مگاپروژه انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکز با سرعت بیشتری پیش رود.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو و دولت گفت: باید بخش تولید در حوزه کشاورزی به ویژه نسبت به موضوع قطع ۴ ساعته الکتروپمپ‌های کشاورزی و همچنین افزایش قیمت برق مصرفی کشاورزان تجدیدنظر لازم صورت گیرد.

وی ادامه داد: همچنین از وزارت آموزش و پرورش می‌خواهم نسبت به تعیین تکلیف وضعیت استخدامی نیروهای خرید خدمت، حق‌التدریس، نهضت سوادآموزی، شرکتی‌ها و مهدکودکی‌ها اقدام لازم صورت گیرد.

عسکری یادآور شد: همچنین لازم است با توجه به آمار بالای تصادفات و حوادث جاده‌ای، مسیرها مواصلاتی داراب و زرین‌دشت تأمین قیر شوند و پروژه‌های در دست اقدام هر چه سریعتر نهایی شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در مورد بحث سرمازدگی به ویژه در جنوب کشور گفت: وزارت جهاد کشاورزی باید هر چه سریعتر کارشناسان خود را به سمت این مناطق اعزام و نسبت به تعیین خسارت اقدام شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس افزود: باید دولت هر چه سریعتر مشکلات بازنشستگان کشوری و لشگری و همچنین بازنشستگان تأمین اجتماعی را که سالیان سال خدمات شایسته‌ای به کشور داشته‌اند، را برطرف کند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.