تا نابودی رژیم صهیونیستی از پای نخواهیم نشست

0 196

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین؛ آیت الله «عیسی قاسم» رهبر نهضت اسلامی بحرین گفت: امت ما مسئولیت بزرگی برای احیای روز جهانی قدس در برابر همه چالش‌ها دارد. حضور در راهپیمایی امسال باید گسترده‌تر از سال‌های گذشته باشد و با صراحت و جدیت بیشتر بر رویارویی تاکید شود.

رهبر نهضت اسلامی بحرین افزود، مسجد الاقصی با شدیدترین حملات متجاوزان صهیونیست روبروست که بزرگترین تهدید برای قداست آن محسوب می‌شود. ملت‌های امت ما از قداست، حرمت و شرافت اسلام دفاع می‌کنند. ملت بحرین می‌خواهد ننگ عادی سازی روابط را که سیاستمداران محلی مرتکب آن شدند، پاک کند. ملت ما، ایستادن در برابر خیانت بزرگ را وظیفه خودش می‌داند. ملت ما در صدر کشور‌هایی قرار خواهد داشت که روز جهانی قدس را آنطور که شایسته است، گرامی خواهد داشت.

آیت الله شیخ عیسی قاسم افزود: قدس و فلسطین و امت اسلامی از تجاوزگری، توطئه چینی و تهدیدات صهیونیست‌ها علیه هویت و موجودیت امت ما رنج می‌برند. عادی سازی روابط با این دشمن لجباز، خیانت و به معنای ایستادن در برابر امت اسلامی در یک جبهه در کنار صهیونیسم و استکبار جهانی است.

رهبر نهضت اسلامی بحرین تاکید کرد، رژیم صهیونیستی، یک رژیم موقت و زودگذر است و سرنوشتی جز زباله دان تاریخ نخواهد داشت. ما تا زمان از بین رفتن موجودیت شیطانی صهیونیسم و ناکام گذاشتن این عادی سازی خبیثانه، از پای نخواهیم نشست. همه امت اسلامی درباره محکومیت عادی سازی روابط و ناکام گذاشتن آن، توافق نظر داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.