اقدام عملی برای برطرف کردن مشکلات پروژه مسکن ملی خمین انجام شود

0 20

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا نظری  در جلسه شورای مسکن استان مرکزی با اشاره به مشکلات شهرستان خمین اظهار داشت: هر روز با انبوهی از مشکلات جدی و مشکلات حوزه راه‌های مواصلاتی روبه‌رو هستیم و مردم از نمایندگان درخواست دارند برای رفع مشکلات اقدام کنند.

وی افزود: در حوزه مسکن دو پروژه‌ در شهرستان خمین تحت عنوان مسکن ملی در دست اقدام است که برخی از شهرهای استان به طبقات چهارم و پنجم رسیدند و در واقع در حال تکمیل است اما ما هنوز از مرحله زمین حرکت نکردیم و هنوز درگیر نقشه‌ها و آماده‌سازی هستیم.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از خردادماه امسال جلسه‌ای در شهرستان برای پیگیری مشکلات مسکن ملی برگزار شد که تاکنون هنوز اتفاق ویژه‌ای انجام نشده است و متناسب با انتظارات مردم نیست.

نظری تصریح کرد: استان مرکزی فقط شهر اراک نیست و به کسانی که این برنامه را تنظیم کردند اعتراض داریم به‌طوری که اگر چنین برنامه‌ای را تنظیم کردند که شهرستان‌ها در حاشیه باشند دور از انصاف است و باید واقعیت‌ها را بپذیریم.

وی بیان کرد: در شهرستان‌ با مشکلاتی روبه‌رو هستیم در حالی که وزیر تنها در مرکز استان حضور دارد و انتظار می‌رود وزیر راه و شهرسازی یا معاونان نگاه ویژه به شهرستان داشته باشند و مشکلات شهرستان‌ها را از نزدیک رصد کنند تا مشکلات همه استان رفع شود.

نماینده مردم خمین در مجلس ادامه داد: مجموعه یک‌هزارو۲۴ واحدی و یک مجموعه ۴۸ واحدی در خمین در نظر گرفته شده که یک مجموعه هنوز درگیر زمین است و کار زیرسازی انجام شده است و در مجموعه یک‌هزارو۲۴ واحدی هم هنوز درگیر آماده‌سازی زمین هستیم در حالی که از زمانی که مردم ثبت‌نام کردند پیگیری می‌کنند به این امید که زودتر صاحب‌خانه شوند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.