حمایت ۲۹۷۲ حامی از فرزندان ایتام و محسنین خراسان‌جنوبی

0 39
حمایت ۲۹۷۲ حامی از فرزندان ایتام و محسنین خراسان‌جنوبی

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، «عبدالرحیم لطفی» معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی اظهارداشت: در شب‌های پرفضلیت قدر در استان ۵۶ پایگاه حامی‌یابی طرح‌های اکرام ایتام و محسنین این نهاد ایجاد شد.

وی با اشاره به برپایی پایگاه حامی‌یابی در تهران و مشهد مقدس برای حمایت از ایتام استان، گفت: همه ساله این نهاد در ماه مبارک رمضان به ویژه در شب‌های قدر پایگاه‌های حامی‌یابی طرح‌های اکرام ایتام و محسنین را در کنار مساجد، حسینیه‌ها و مکان‌های برگزاری این شب‌ها برپا می‌کند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی با اشاره به طرح اکرام ایتام، افزود: این طرح ملی و خداپسندانه فرصت مناسبی بوده که فرد یا افرادی به عنوان حامی به صورت داوطلبانه حمایت از یک یا چند فرزند یتیم برای مدت یک یا چند سال با کمک ماهیانه حداقل ۱۰ هزار تومان مشارکت کنند.

لطفی یادآور شد: حامیان و خیران می‌توانند از طریق سایت اکرام به نشانی ekram.emdad.ir
و همچنین ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳ نسبت به ثبت‌نام در طرح اکرام ایتام و محسنین اقدام کنند.

وی بیان داشت: تعداد ۲ هزار و ۳۶۰ فرزند یتیم و همچنین در قالب طرح محسنین ۶۴۸۱ فرزند محسنین که سرپرست خانواده دارای مشکلات از قبیل کارافتادگی، کهولت سن، بیمار و غیره تحت حمایت این نهاد قرار دارد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: در ماه مبارک رمضان ۲ هزار و ۹۷۲ حامی، حمایت از ۷ هزار و ۹۳۸ فرزند یتیم و فرزندان محسنین استان را برعهده گرفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.